Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Благодійний обід для людей похилого віку провели у Стрию

16 жовтня 2021 року, у Стрию провели благодійний обід, для людей похилого віку, який відбувся з благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського. Захід розпочався спільною молитвою і благословенням, а відтак учасники благодійного обіду – представники Інституту Третього Віку, Братства УПА, старші люди, якими опікується БФ “Карітас” Стрийської єпархії, покуштували смачний угорський бограч, який приготували відомий кулінар, ресторатор, експерт з української та регіональної кухні п. Сергій Пожар та парох храму Благовіщення Пречистої Діви Марії о. Василь Процик.

Це була добра нагода для всіх, смакуючи чудово приготовану страву, під звуки джазової музики, зустрітися та поспілкуватися. А організатори, вчинивши діло милосердя, спробували хоча б трохи допомогти тим, хто має в цьому потребу, даруючи їм насамперед свою любов і увагу, а також дати їм відчути, що вони не самі і про них пам’ятають.

Слід зазначити, що благодійні їдальні діють у місті Стрию при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці і парафії Всіх Святих Українського Народу, де кожен потребуючий щодня може пообідати та отримати духовну підтримку.

Пресслужба Стрийської єпархії