Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Апостольська Столиця надала повний відпуст для катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці в Стрию

Апостольська Пенітенціарія для збільшення релігійності вірних та для спасіння душ, силою повноважень, наданих їй Святішим Отцем Франциском та на прохання, представлене Преосвященним владиикою Тарасом Сеньківим, О.М. Єпископом Стрийським, надала вірним можливість отримати повний відпуст, який також можна жертвувати, як надолуження за душі вірних, що перебувають в чистилищі.

Це підтверджує офіційний документ Ватикану за підписами Вищого Пенітенціарія кардинала Мауро П’яченца та управляючого Христофора Нікель.

Відпуст надається вірним, які щиро каються за гріхи, сповідаються і приймають св. Причастя та побожно відвідають Стрийський Катедральний Храм Успіння Пресвятої Богородиці і там візьмуть участь у богослужіннях або принаймні протягом певного часу помоляться до Бога для поширення віри і в намірі Святішого Отця, завершуючи Господньою молитвою (Отче наш), Символом віри та взиванням до Богородиці (Богородице Діво):

А) в день храмового Катедрального Празника (28 серпня)

Б) у всі Богородичні свята

В) кожного разу, коли візьмуть участь у спільнотному паломництві до Храму

Г) в день коронації образу Ліської Богородиці

Д) у всі неділі

Вірні, котрі є перешкоджені похилим віком, хворобою чи поважною причиною також можуть отримати Повний відпуст за умови виявленого жалю за всі гріхи і постанові якнайшвидше виконати три необхідні приписи (Сповідь, Причастя, молитва в намірі Святішого Отця) та якщо духовно долучаться до тих, що відвідують храм, жертвуючи милосердному Богові свої молитви, болі чи життєві незручності.

Цей документ набрав чинності у 2021 році і має силу протягом семи років, незважаючи на будь-які протилежні приписи.