Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

80-літній ювілей Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі в Стрию

4 травня 2019 року Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Літургію з нагоди 80-ої річниці заснування Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі при парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії в Стрию.

У своїй проповіді, розважаючи над Христовим Воскресінням, єпископ зазначив, що вічне життя людини починається з тої миті, коли вона зустріне воскреслого Ісуса. А зустріч з Ісусом воскреслим починається з відношення людини до Нього, коли вона з пустого гробу Господнього пізнає любов Бога до неї та у своїй вірі має послух Богові.

Звертаючись до членів Архибратства, владика Тарас зазначив, що їхня приналежність до цієї спільноти – «це є ваша відповідь на поклик Христа, щоб ви стали вираженням Його любові, живими свідками Його воскресіння, щоб в кожному з вас інша людина могла бачити близькість Божу через дотик любові, співчуття і милосердя. Вашим покликанням є нести святість, чистоту і красу до храму людських душ, починаючи з ваших родин, парафіяльної спільноти, котрим ви є потрібні, щоб відкрити їм Божу любов, звіщаючи воскреслого Христа».

Після Літургії також відбулось прийняття нових членів Архибратства та продовжилась молитовна програма святкування.

Прес-служба Стрийської єпархії