Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В Єпархіальному Центрі святого Папи Івана Павла ІІ відбулися випускні урочистості

23 травня 2023 року в Міському Будинку Культури м. Стрий відбулися випускні урочистості дітей дошкільнят, які впродовж 2022-2023 навчального року навчались у Єпархіальному центрі розвитку дітей та молоді Святого Папи Івана Павла ІІ. У присутності батьків, 68 маленьких випускників дякували Богу за проведений навчальний рік. Зі словами привітання до присутніх звернувся протопресвітер деканату міста Стрия отець Мирон Гринишин.

Єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ розпочав свою діяльність в м. Стрию (вул. Івана Павла ІІ, 10) 13 вересня 2016 року, з благословення Єпарха Стрийського, Преосвященного владики Тараса (Сеньківа). Це перший такого типу розвитково-навчальний у Стрийській єпархії, метою роботи якого є формування у дітей християнського світогляду та цінностей, що ґрунтуються на Святому Письмі, Традиції та навчанні Церкви, а також всебічний розвиток особистості та підготовка до школи. У навчальній програмі — читання, письмо, математика, малювання, музика і англійська мова.

Незважаючи на новітні виклики, центр продовжує звершувати свою місію та навчати молоде покоління українців в дусі любові до Бога та Батьківщини.

Пресслужба Стрийської єпархії