Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

16 лютого 2023 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

Засідання розпочалось спільною молитвою, після якого її учасники обговорили ряд актуальних питань в житті Церкви та єпархії, зокрема – про реформу літугрійного календаря та важливість дотримання норм служіння Божественної Літургії в часі Великого Посту. Владика Тарас  закликав священників дбати про належний рівень душпастирства, відповідально ставитись до ведення парафіяльної документації, дбати про порядок у храмі та літургійний порядок. Владика єпископ закликав усильно молитися про заступництво та прославу новомучеників УГКЦ.

Також було повідомлено про проведення благодійної акції “Великопосна милостиня”, яка буде продовжуватися у парафіях упродовж часу Великого Посту, а зібрані кошти буде призначено для реабілітації учасників бойових дій на Сході України.

Про діяльність Інституту постійної формації для священників єпархії у 2023 році розповів Синкел о. Олег Овсяник. Також до присутніх звернувся ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни о. Тарас Бабій, який представив план діяльності Інституту на 2023 рік та про особливості передшлюбного приготування для наречених, які є військовими.