Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулася ресурсна зустріч освітніх капеланів Стрийської єпархії

1-2 травня відбулась ресурсна зустріч освітніх капеланів Стрийської єпархії. До с. Коростів у реколекційний будинок отців салезіян з’їхалися освітні капелани, щоб обговорити свої тематичні питанння, підсумувати діяльність та обговорити нові ідеї для вдосконалення своєї місії. Все це відбувалося в мальовничих Карпатах, так що вдалося ще включити у програму невелику рекреацію.

На другий день о. Андрій Циб (адміністратор парафії с. Коростів) провів екскурсію селом по локаціях: австрійська вузькоколійка, храм св. Параскеви, світлиця ім. Митрополита Андрея Шептицького та майстерня св. Йосифа Обручника. Отець Андрій розповів історію успіху в діяльності своєї громади та про своє служіння у школі. Коростів на добу став місцем сили та нових ідей для подальшого служіння. Дякуємо всім за участь та спільну організацію.

P. S. Село Коростів для отців стало справжнім відкриттям. Дуже гарний реколекційний будинок у підніжжі г. Парашки, красиві храми, дуже цікаві та якісні майстер-класи. Отці обов’язково сюди повернуться вже зі своїми групами. Запрошуємо освітян та інших отців користати з цього чудового місця! Контакти о. Андрія (адміністратора парафії с. Коростів: +380 98 747 2247

Пресслужба Стрийської єпархії