Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулась ІІІ Всеукраїнська студентська проща до Перемишлян

12 жовтня 2019 року, відбулась ІІІ Всеукраїнська студентська проща, місцем паломництва якої став храм св. Миколая, що у Перемишлянах на Львівщині, де провадив своє душпастирське служіння блаженний священномученик Еміліян Ковч. Владика Тарас, Єпарх Стрийський, котрий очолив Архиєрейську літургію, у своїй проповіді звернув увагу молоді на постать о. Еміліяна, називаючи його живим втіленням Євангелія. «Він – постать людини свідомої великої своєї гідності, своєї відповідальності за тих, хто живе довкола нього. Як постать батька шістьох дітей, про нього казали, що над його хатою літають ангели. Як священник, він не переживає, що йому забракне хліба, а родині достатку чи комфорту, а йде туди, куди його кличе голос терплячого Христа в людських душах», – сказав єпископ, представляючи через призму життя священномученика, чесноти, якими той свідчив живого люблячого Бога.

Після літургії студенти мали можливість поспілкуватися з владико Тарасом, ставлячи запитання щодо того як подолати страх, щоб репрезентувати своє християнство, як пізнати своє покликання, що Церква пропонує щасливим людям, як знайти довіру в Бога через єпископів і священників, як подолати прірву між поколіннями у пошуках Бога та ін.

А потім студентська молодь взяла участь у треніннгах: «Обережно: цей Instagram зі змістом», Юлія Сливка; «Створюйте можливості, а не заборони», о. Павло Худ;  «Керує чи веде – яким є лідер сучасної молоді?», Наталя Бордун; «Де шукати маю Бога», о. Орест Демко; «Бог у соціальних мережах», о. Роман Демуш і Падре Серж; «Куди я йду та чим керуюсь: емоційний інтелект», Наталя Олійник; «Чи можливі святі у політиці?», Юрій Підлісний; «Чому погані речі стаються з добрими людьми?», о. Петро Верхоляк.

Після тренінгів відбувся концерт від гурту Sofi Band та розіграш лотереї, де головним призом стала поїздка на Тезе Вроцлав-2020.

 

Прес-служба Стрийської єпархії