Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В с. Устя владика Богдан освятив автомобіль для військових та відкрив Центр розвитку для дітей та молоді «Зернятко»

7 квітня 2023 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Преосвященний владика Богдан єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав село Устя біля Миколаєва, де очолив Архиєрейськоу Божественну Літургію, благословив автомобіль для наших воїнів, а також на базі парафіяльного хабу відкрив Центр розвитку для дітей та молоді “Зернятко”. На подвір’ї перед входом до храму, теплими словами првітань єпископа зустріли парафіяни з парохом отцем Петром Верхоляком.

В часі богослужіння владика Богдан звернувся до присутніх з проповіддю, в якій роздумував над духовним змістом свята. «Переживімо кожного дня те, що правдиве і добре Благовіщення це є кожен момент, коли беремо в руки Святе Письмо, читаємо і чуємо, що Господь приносить нам Добру Новину», – побажав усім владика завершуючи проповідь.

По завершенні Літургії, владика Богдан освятив військовий автомобіль для наших воїнів, кошти на який збирала парафіяльна молодь і долучилось багато жертводавців з села. Окрім того, на базі парафіяльного хабу, єпископ освятив і відкрив Центр розвитку дітей та молоді «Зернятко». Тут будуть проводитися заняття з групою дітей раннього розвитку (3-4 роки), підготовка до школи (5-6 років), зустрічі зі шкільною молоддю, катехизація, тренінги для старшої молоді, вивчення англійської мови та історії рідного краю.

Джерело: фейсбук-сторінка парафії святого мученика Микити с. Устя