Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Вовчатичах молитовно відсвяткували 25-ліття храму

14 жовтня 2018 року, парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі Жидачівського району молитовно відсвяткували ювілей 25-ліття своєї церкви. З цієї нагоди з пастирським візитом на парафію завітав єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан (Манишин), який очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Перед храмом єпископа процесійно зустріли парафіяни спільно з парохом о. Миколою Прунаком, діти привітали владику віршами, після чого розпочалося святкове богослужіння.

В часі Літургії, владика Богдан звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якій розважав над євангельським уривком неділі про воскресіння Ісусом сина наїнської вдови, а також над духовним змістом празника Покрови Пресвятої Богородиці: “Нехай Богородиця, яка є покровителькою вашої спільноти дає вам завжди своє материнське благословення і пережиття великої радості і свідомості того, що всі ми крокуємо великою дорогою Христової любові”.

На завершення Літургії, єпископ привітав усіх парафіян з ювілеєм храму, висловив подяку за жертвенність та вірогідне свідчення християнської любові на славу Божу, добро парафіяльної спільноти та цілої Христової Церкви. У свою чергу, о. Микола Прунак від імені парафіян подякував владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. Після цього єпископ вручив подячні грамоти жертводавцям і парафіянам храму. А насамкінець відбулося водосвяття і окрплення вірних свяченою водою.

Прес-служба Стрийської єпархії