Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию владика Богдан рукоположив чотирьох дияконів

19 лютого 2023 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию, в часі якої рукоположив чотирьох нових дияконів: Тараса Павліва, Миколу Іванціва, Ростислава Барну та Володимира Фарата.

У своїй проповіді владика Богдан роздумував над Євангельським читанням М’ясопусної неділі – притчею Ісуса про Страшний суд.

Після Анафори розпочалися дияконські свячення. Кандидатів введено у святилище через Царські Двері і три рази обведено навколо престолу. Потім вони стали на коліна перед престолом, а єпископ поклавши край омофора і руку на його голову прочитав таїнозвершувальну молитву, просячи Бога сповнити їх вірою, любов’ю, силою та святістю для належного служіння спільноті. На знак цього служіння, владика Богдан вручив дияконам ризи, служебник і кадильницю, кожного разу співаючи з присутніми в храмі «Аксіос», що з грецької мови означає «достойний» і таким чином стверджуючи, що рукоположені через божественну благодать стали достойними дияконського служіння.

По завершенні Літургії, владика Богдан привітав новопоставлених дияконів, побажавши їм вірності служінню, до якого їх покликав Господь.

Пресслужба Стрийської єпархії