Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию відбувся сімейний фестиваль “Фестини для родини”

У неділю, 29 вересня 2019 року, в місті Стрию відбувся сімейний фестиваль “Фестини для родини”. Організаторами заходу були Єпархіальний інститут душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни та центр розвитку сім’ї “Теплі долоні”. Святкування розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією в храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги, яку очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

У своїй проповіді, крізь призму слів апостола Павла з послання до Галатів: “Я бо через закон для закону вмер, щоб для Бога жити: я з Христом розп’ятий. Живу вже не я, а живе у мені Христос. А що живу тепер у тілі, то живу вірою в Божого Сина, який полюбив мене й видав себе за мене”, владика Тарас вказав на цінність і святість християнського подружжя, як таїнства любові і мистецтва жити для іншого: “Навчімося  цю іскру Божого обдарування, яка запалена в житті наших родин, цей вогонь мистецтва любити, мистецтва жити для іншого зберегти, бо це вогонь, з якого світ черпає для себе мудрість, яка може будувати суспільство справедливості, доброти, правди і солідарності”, – наголосив єпископ.

Після завершення богослужіння всі учасники пройшли спільною ходою до Стрийського коледжу ЛНАУ, на територї якого відбувалася подальша програма фестивалю. Зокрема, було проведено зустріч на тему “Краса християнського подружжя” з учасниками спільноти “Рух християнських сімей”. Для дорослих відбувалися лекції на теми: стосунки до одруження, стосунки у подружжі, батьківство, народження та виховання дітей, фінансова грамотність, догляд за здоров’ям у сім’ї. Для підлітків та дітей проводилися майстер-класи з гончарства, миловаріння, виготовлення свічок та подарункових букетів з овочів і фруктів, анімаційні ігри, танці та аквагрим.

Слід зазначити, що в часі фестивалю було проведено благодійну лотерею, виручені кошти з якої були призначені на лікування Вікторії Кузь. А на завершення, відбувся святковий концерт за участі місцевих колективів, танцювального ансамблю “Стрияночка” та супер-фіналістів шоу Х-фактор – гурту “Тріода”.

Прес-служба Стрийської єпархії