Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрийській єпархії ініціювали вивчення Агіотерапії, з метою лікування духовних ран війни

Протягом місяця лютого, з ініціативи Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та співпраці хорвацького релігійного товариства «Молитва і Слово», відбулася он-лайн конференція із вивчення Агіотерапії, методики святого лікування, яку розпрацював католицький священник із Хорватії о. Томіслав Іванчіч.

Метою проведення цієї конференції було ознайомлення із ефективним способом зцілення духовних ран, які завдає жорстока реальність війни.

Впродовж чотирьох днів учасники пройшли євангелізаційну формацію, яка свого роду є вступом до Агіотерапії. Зокрема, мова ішла про те, хто така людина, звідки вона прийшла та яке її призначення. Відтак, як гріх зруйнував гармонію людського життя та які це має наслідки на здоров’ї людини. Рівно ж, як у силі Божій лікувати рани і травми завдані злом у нашому житті.

Стосовно військових, то наголос був на тому, що головною ціллю реабілітації учасника бойових дій є повернення йому Богом даної гідності, яка зазнає серйозних травм через жорстокість війни. І Агіотерапія, під цим оглядом є дуже ефективною. До речі, хорвати успішно застосовували цю методику у реабілітації своїх військових та членів їхніх родин після пережитої ними війни 1991-1995 рр.

У семінарі взяли участь понад 80 учасників, більшість із яких це священники та богопосвячені особи із різних єпархій УГКЦ.

Наразі визначаються дати наступних он-лайн зустрічей для продовження вивчення методики Агіотерапії.