Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Кохавині владика Тарас рукоположив нового священника

14 жовтня 2022 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський відвідав обитель отців редемптористів у Кохавині біля Жидачева, де з нагоди престольного празника монастирського храму звершив Архиєрейську Божественну Літургію. В часі богослужіння єпископ рукоположив у священство диякона Маркіяна Лучківа.

На подвір’ї святині єпископа вітали ігумен о. Володимир Борейко ЗНІ, разом із парафіяльною спільнотою та запрошеними священнослужителями. У проповіді, єпископ роздумував над духовним змістом свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Після Херувимської пісні та Великого входу, кандидат до священства, ставши навколішки, присягнув Богові і Церкві. Владика Тарас, поклавши руки на його голову, прочитав молитви ієрейських свячень та одягнув у священничі вбрання: стихар, епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, кожного разу виголошуючи «Аксіос», що означає «достойний».  Після цього, нововисвячений ієрей Маркіян, ставши біля престолу, співслужив Божественну Літургію разом з єпископом та священниками.

На завершення, єпископ привітав учасників богослужіння зі святом, а нововисвяченому священнику побажав вірності у служінні, до якого Господь його покликав. А по закінченні Літургії, новопоставлений отець Маркіян уділив присутнім своє благословення.

Пресслужба Стрийської єпархії
Світлини: бр. Богдан Хрущ, ЗНІ