Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Брюховичах відбувся ІІ тур реколекцій для священників Стрийської єпархії

8-10 травня 2023 року в реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» в смт. Брюховичі відбувся ІІ тур реколекцій для священників Стрийської єпархії. Реколекції для душпастирів провів о. Олексій Саранчук, який сьогодні працює в Пасторальному відділі УКУ.

Темою реколекцій було покликання та учнівство. У вступній науці отець Олексій прочитав уривок Євангелія від Йоана про покликання перших учнів. Відтак, проповідник закликав всіх отців згадати про власне покликання, як і через кого Господь кликав їх до служіння.

Перші чотири науки отці давали власні свідчення і це було незабутньо. Кожен відкривався перед своїми співбратами у священстві, що не всім давалося легко. Таке ділення зробило за 3 дні з душпастирів одну спільноту, яка спільно молилася на Літургії, Часах, Вечірні, спільно співали ввечері українських пісень і навіть грали в настільний теніс у вільний час.

Всі інші науки о. Олексія були присвячені темі учнівства. Отець реколектант закликав слухачів завжди пізнавати нове, і залишатися «в ногах свого Вчителя», який ніколи не обіцяв, що його наука дасть нам якісь преференції, але точно зробить щасливими у служінні.

Наприкінці, всіх наук священники, на прохання реколектанта, поділилися своїм враженням від реколекцій. Всі отці зішлися в одному: це були одні з найнезвичніших, але і одні з найкращих реколекцій, в яких їм доводилося брати участь.

 

Повідомив о. Олег Кобель