Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Стрийська єпархія УГКЦ оголошує набір у Школу молодіжного християнського лідерства

Метою школи є виховувати молодих активних осіб, даючи їм найкращу всебічну підготовку та інструменти для особистісного розвитку, які дозволять їм розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо Церкви та України.

Учасники Школи матимуть можливість розвинути комунікативні, лідерські, фандрейзингові здібності; здобудуть навики ефективної роботи в команді, вирішення конфліктів; навчаться стратегічно мислити, планувати та керувати процесами; отримають теоретичні та практичні навики написання та реалізації власного проекту. В межах ШМХЛ буде створено простір та умови для поглиблення віри та особистого духовного зросту кожного із учасників Школи через організацію духовно-виховних заходів, духовного наставництва та інтегрованого курсу євангелізації.

До участі запрошуються молодіжні лідери, активні студенти, лідери молодіжних ініціатив, а також молоді особи, які хочуть бути активними, заангажованими у різні соціальні процеси, готові до євангелізаційного служіння і волонтерства, прагнуть працювати творчо та продукувати ефективні ініціативи на парафіях.

Тривалість ШМХЛ – 1 рік.

Програма ШМХЛ передбачає:
– Модульну систему навчання та духовної формації – вікендове навчання з суботи до неділі протягом 5 модулів
– Формаційний курс особистого духовного зросту – проводять капелани молодіжного середовища та «молодь для молоді»
– 3-денний формаційно-навчальний табір – духовна віднова в поєднанні з вивченням теоретичних і практичних аспектів проведення таборів, євангелізаційних курсів тощо, складання програми власної діяльності
– Літню командну практику на парафіях Стрийської єпархії – 5 команд по 5 осіб у супроводі ментора проведуть у 10 парафіях п’ятиденні літні християнські табори (кожна команда працює у 2 парафіях)
– Впровадження власної ініціативи – кожен з учасників розробить проект власної ініціативи, спрямованої на розвиток та оживлення парафії. З поміж всіх проектів на конкурсній основі буде відібрано 3 найкращих проекти, для реалізації яких буде надана фінансова підтримка з боку залучених партнерів.

Вікові обмеження – до участі в Школі запрошені молоді особи віком від 15 років.

Кількість учасників Школи – 25 осіб.

Вартість навчання – 2000 грн.

Бажаючим взяти участь у Школі молодіжного християнського лідерства необхідно заповнити до 10 листопада 2019 року реєстраційну форму учасника за посиланням: натисни тут