Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Стрийська єпархія та Стрийська міська рада уклали договір про співпрацю у сфері освіти і виховання в закладах освіти

У всі часи історія України показує регулярну співпрацю Церкви та закладів освіти у сфері ціннісно-орієнтованого виховання громадян із зрілою духовністю та здоровою громадянською та національно-патріотичною свідомостю. 18 жовтня 2022 року, щоб скріпити та вдосконалити свої відносини у вищезгаданому служінні українському народу, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський та стрийський міський голова Олег Канівець підписали договір про співпрацю між Стрийською єпархією та Стрийською міською радою у сприянні в напрямку підвищення фахового рівня педагогічних та науково-педагогічних працівників відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти, а також потреб педагогів, батьків, здобувачів освіти в межах Стрийської МТГ.

Особлива роль договору є у сприянні розвитку діяльності освітнього капеланства, яке реалізується з огляду на усвідомлення важливості духовного зростання та супроводу всіх учасників освітнього процесу (батьків, здобувачів освіти, педагогів).

Освітній капелан буде діяти відповідно до норм чинного законодавства України, «Положення про капелана (наставника) закладу освіти Стрийської єпархії УГКЦ», не порушуючи права на свободу віросповідання та інші права всіх учасників освітнього процесу в закладах освіти Стрийської МТГ.

Напрями діяльності, права та обов’язки освітнього капелана будуть регулюватися окремими договороми про співпрацю між Єпархією та кожним окремим закладом освіти Стрийської МТГ .

Пресслужба Стрийської єпархії