Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Сестри Служебниці молилися біля мощей блаженної Тарсикії у Ходорові

27 червня 2019 року, в день пам’яті українських новомучеників, відбулася проща Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (ССНДМ) до м. Ходорів, де у храмі святих безсрібників Косми і Дам’яна перебувають мощі блаженної преподобномучениці Тарсикії (Мацьків).
Проща була присвячена 100-річчю від дня народження та 75-річчю від дня мученицької смерті преподобномучениці Тарсикії (Мацьків) – монахині, яка посвятилась на службу Богові у Згромадженні сестер Служебниць та віддала своє життя маючи 25 років, як свідчення своєї віри і  цілковитої посвяти Господеві.
Проща розпочалася спільною Божественною Літургією, яку очолив парох храму свв. Косми і Дам’яна о. Мар’ян Черепанич у співслужінні сотрудників храму. Співом богослужіння прикрасив хор сестер Служебниць.
Після Літургії сестри Мирослава і Дарія поділились спогадами про блаженних Тарсикію і Йосафату. Відтак діти християнського гуртка імені блаженної Тарсикії який діє при парафії молилися дев’ятницю до блаженної покровительки парафії та молоді, яку написала ходорівчанка і поетеса Галина Охоцька.
На завершення всі прочани молилися Молебень до блаженної преподобномучениці Тарсикії, а також ділилися роздумами над значенням посвяти у житті за прикладом преподобномучениці Тарсикії.

Повідомив о. Андрій Чмир