Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Реколекції для педагогів Стрийської Єпархії провели в Уневі

З 31 березня до 2 квітня 2023 року, в Святоуспенській Унівській Лаврі відбулися реколекції для педагогів Стрийської Єпархії, які організував Пасторально-освітній Інститут ім. о. Остапа Нижанківського. Ці три дні духовної віднови були сповнені молитви, наук, роздумів та нових знайомств, що допомогли краще заглибитися у питання особистого стосунку з Богом.

Почалося все з ознайомчої екскурсії територією монастиря, яку провів брат Василь. Він розповів не тільки про історію, але й біографії таких осіб як Атанасій та Климентій Шептицькі, їх родовід та зусилля, що були прикладені для розбудови Унівської Лаври та збереження монашого студійського чину. Далі учасники реколекцій молилися Літургію Передшеосвячених Дарів і взяли участь у вечірніх розважаннях.

Субота розпочалася з Літургії у церкві блаженних Священномучеників Климентія і Леонтія. День був сповнений науками настоятельки Згромадження сестер Пресвятої родини – сестри Наталії Мельник, яка розповіла про те, як стосунок з Богом впливає на нас самих та наші відносини з іншими, допомогла знайти відповіді на питання: «Хто для мене Бог?» і «Що я роблю для Бога?». На завершення дня відбулася Вечірня з Литією, а опісля – перегляд фільму «Син Божий» (“Son of God”).

Неділя була завершальним днем, під час якого була нагода відвідати Літургію проваджену отцями-студитами, побути наодинці та роздумати над попередніми науками.

Вкотре Лавра в Уневі стала місцем утихомирення та спокою, який потрібен в час безперервного шуму буденності кожної людини. Педагоги, як люди, котрі віддають себе вповні, даючи дітям знання та навчаючи життя, мали можливість для відновлення духовних сил посеред проведення навчального року, насолоджуючись благодатним місцем Святоуспенської Лаври.

Джерело: фейсбук-сторінка Пасторально-освітній Інститут ім. о. Остапа Нижанківського