Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Працівники Курії Чернівецької єпархії перебирали досвід душпастирювання у Стрийській єпархії

1 грудня, працівники єпархіального управління Чернівецької єпархії на чолі з о. Петром Кравчуком, синкелом у справах духовенства та священичих родин, відвідали Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни.

Мета зустрічі — перейняти досвід пасторальної праці у цьому напрямку та пошук можливостей і підходів для розвитку душпастирювання на теренах Чернівецької єпархії.

Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, радо зустрів та привітав гостей з Чернівців, та розповів, про працю Інституту.

Відтак ректор о. Тарас Бабій, представив діяльність інституту, що зосереджується у центрі передподружнього приготування, сімейній порадні, у яких здійснюється приготування до шлюбу та супровід сімей. Зокрема отець Тарас, зважаючи на 6-річну діяльність інституту, поділився спостереженнями та порадами, які допоможуть краще налагодити душпастирство та уникнути помилок.

Також, гості зустрілись з о. Романом Стойком, головою комісії освіти і виховання, котрий поділився напрацюваннями та власним досвідом співпраці з освітніми закладами.

Джерело: Офіційний інтернет ресурс Чернівецької єпархії