Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Парафіяни з Великих Глібович стали переможцями екосоціального конкурсу «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Бюро УГКЦ з питань екології підбило результати екосоціального конкурсу «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!». Переможцем конкурсу стали представники Стрийської єпархії – парафіяльна громада Успіння Пресвятої Богородиці з с. Великі Глібовичі, яка зібрала 6240 кг паперу і склобою, кошти за які було спрямовано на допомогу на харчування (продуктові набори) потребуючим родинам з дітьми напівсиротами.

Конкурс був проведений з метою плекання екологічної культури раціонального використання природних ресурсів (дарів Творця) та допомоги нужденним. Одним із головних завдань конкурсу є підтримка ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!».

Нагадаємо, що участь у конкурсі передбачала такі етапи: збір вторсировини (папір, пластик, скло), її зважування та реалізацію, а також надання допомоги вбогим за отримані кошти.

Хочеться відзначити важливість цілей, на які були спрямовані виручені кошти за відходи (вторсировину). Здебільшого це були продуктові набори для потребуючих у відповідності до задекларованого завдання – підтримки  ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!». Допомога надавалась для потребуючих людей похилого віку, для сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях (багатодітні сім’ї, діти-сироти, які перебувають під опікою старших братів чи сестер, напівсироти), дітей з суттєвими вадами здоров’я.

 

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології