Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Кризовий центр та «Простір, дружній до дітей»: яку допомогу надають ВПО у Стрийському Карітасі?

Віднедавна у Стрию запрацював Кризовий центр, у якому працівники БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» надають допомогу переселенцям. Тут внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовні консультації юриста, дитячого та дорослого психологів. Також із ВПО працюють кризовий менеджер та кейс-менеджери, які детально вивчають ситуацію кожного, хто звертається, і шукають способи для надання необхідної допомоги. Звернутись можна, зокрема, з такими запитами: потреба в гуманітарній допомозі (продукти, одяг, взуття, засоби гігієни), тимчасовому чи постійному житлі,  оформленні чи відновленні документів, працевлаштуванні, юридичній або психологічній допомозі, медичному обстеженні чи лікуванні тощо.

Окрім цього, у Карітасі діє «Простір, дружній до дітей» для дітей ВПО. Це безпечне та комфортне місце, у якому для діти навчаються, спілкуються, розвиваються та граються. Батьки можуть залишити тут дітей, а за цей час відпочити чи вирішити важливі питання. З дітьми працюють соціальні педагоги та дитячі психологи. Заняття відбуваються з понеділка по п‘ятницю за адресою: м. Стрий, вул. Валова, 1 (2 поверх). Для дітей віком 3-7 років з 9:00 до 12:00, а дітей від 8 років – з 13:00 до 16:00.

Детальнішу інформацію про отримання допомоги можна знайти на сторінках фонду у Facebook та Telegram або за номером телефону +380 93 545 2847.

Допомогу у Стрийському Карітасі надають у межах проєкту NIN – Humanitarian Protection for Conflict Affected People in Ukraine, що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need (2309005).