Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Духовна віднова і паломництво родин Героїв

В травні відбулася чергова проща та духовна віднова для родин Героїв, які віддали своє життя на війні та рідних військових, що виборюють нашу свободу зараз на полі бою, до Марійського місця – Меджугор’є. Проща розпочалась благословенням владики Богдана в катедральному храмі та молитвою біля Ліської Богородиці. Відтак, учасники вирушили в паломництво.

Перша молитовна зупинка була у санктуарії Вепріц у Хорватії, а згодом учасники прощі молились у Меджугор’ї на горі Подбордо та Кріжевац. Відвідали спільноту “Нові Горизонти” та побували на зустрічі з Патріком. Впродовж прощі всі ділились своїми пережиттями, болем і сподіваннями як у колі спільноти так і у приватних особистих розмовах.

Для наших паломників служили: психолог- Марта Гладій, о. Володимир Пігічин та о. Юрій Кучарський. Паломництво завершилось екскурсією Будапештом і відтак поверненням до України. Духовна віднова і паломництво стало можливим завдяки коштам зі збірки “Великопосна милостиня” та фінансовій допомозі пані Орисі Гладьо та її родини з США. Організатори складають щиру подяку всім, хто взяв у часть у цьому паломництві та всім хто сприяли тому, щоб воно відбулося.

повідомив о. Володимир Пігічин