Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Школа нової євангелізації бл. свщмч. Омеляна Ковча для душпастирів та мирян

Якщо Ви шукаєте відповіді на запитання… Як допомогти сучасній людині зустріти Христа? Як будувати особисті стосунки з Богом і зростати у вірі? Як здобути відвагу свідчити Христа? Навіщо будувати братерську спільноту? Для чого Церкві потрібні дари і харизми Святого Духа? Як бути учнем – місіонером сьогодні? Як ефективно служити і не втрачати запалу? Як навчитися разом співпрацювати в команді? Тоді запрошуємо Вас на Школу нової євангелізації бл. свщмч. Еміліяна Ковча – формацію для духовенства і активних мирян.

Мета Школи нової євангелізації :

  • здобути практичні навики для євангелізаційної діяльності на парафії,
  • творити командну співпрацю духовенства та мирян для євангелізації,
  • допомогти організувати та навчити супроводжувати малі групи та спільноти (молитовні, біблійні) для служіння на парафії.

У програмі Школи – вісім модулів формації:

13-14 березня – І модуль «Нова євангелізація: як зустріти Христа сьогодні?»

3-4 квітня – ІІ модуль «Серце Батька: в пошуках внутрішнього зцілення» (гості з Британії Роберт та Вікі де Гоксар)

8-9 травня – ІІІ модуль «Що таке «хрещення Святим Духом» або як побудувати особисті стосунки з Богом?»

15-25 липня – Літня Лідерська Школа (м. Яремче), яка включає наступні модулі: «Велике доручення Христа або як розказувати про свою віру. «Спільнота від А до Я. Як будувати родинні стосунки в Церкві? Служіння харизмами та вчення Католицької Церква. Дар розпізнання і зцілення. Заступницька молитва. Служіння звільнення, пророче служіння та душпастирська опіка. Жовтень – VIII модуль «Лідерство. Управління часом та фінансами. Ефективна командна робота» .

Відповідальний – о Віталій Лесів.

Реєстрація триває до 10 березня 2020 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1Fs9zUDox_n-Mbo5SioTyxVORk5Qvd9LM-EiNZDU2Olc/edit або за телефоном 096 957 13 53. Вартість – 450 грн

Школа відбудеться в м. Брюховичі в Реколекційному домі отців-василіян.

ЧЕКАЄМО ВАС !