Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Курія

Єпархіальне управління

Правлячий архиєрей — вл. Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Інтронізація: 24.05.2014

Єпископ-помічник, Протосинкел — вл. Богдан Манишин. Призначення: 12.04.2010. Хіротонія 24.05.2014

Синкел з душпастирства мирян — прот. ліц. Олег Овсяник. Призначення: 02.07.2015

Синкел у справах монашества — ієрм. Ігор Стельмах, ЧНІ

Синкел у справах церковних співців — прот. Зиновій Микласевич


Секретаріат канцелярії

Канцлер — прот. д-р Володимир Ждан. Призначення: 21.06.2011

Віце-канцлер — прот. ліц. Олег Корда. Призначення: 30.10.2008

Секретар-архівіст — прот. ліц. Юрій Олійник. Призначення: 08.02.2010


Економічний відділ

Економ — прот. Роман Коцопей. Призначення: 10.06.2015

Заступник Економа з фінансово-економічних питань — Ольга Костик. Призначення: 4.07.2015

Заступник Економа з господарських питань — прот. Віталій Лесів. Призначення: 18.06.2015

Головний бухгалтер — Лідія Лушпак. Призначення: 11.12.2013


Юридичний відділ

Юрист — Богдана Яцик. Призначення: 04.05.2006


Відділ соціальних комунікацій

Керівник прес-служби — о. Зорян Береза. Призначення: 4.05.2012

Прес-секретар — о. ліц. Олексій Федорович. Призначення: 17.07.2015


Відділ розвитку

Керівник – п. Галина Береза